Bilişim

Grubun bilişim şirketi, Beykoz Doğa’ya ve diğer şirketlere yazılım, donanım, bilgi teknolojileri, araştırma geliştirme ve bulut depolama hizmetleri vermektedir. En büyük gelir kalemlerinden biri olan okullar için Vestel ile ortak çalışılan Akıllı Tahta projesinin yazılımı ve satışı Beykoz Doğa Bilişim Şubesi tarafından gerçekleştirilmektedir. Doğa Bulut, yedekleme, şifre anahtar şifre anahtar zinciri ve verileriniz hep sizinle felsefesiyle firmalara Bulut sistemi hizmeti vermektedir. 
 

 

 

İVME
Satış, pazarlama, danışmanlık ve teknik destek hizmetleri veren, işletmelere ihtiyaca yönelik çözümler ile yenilikçi teknoloji odaklı projeler geliştiren ve uygulayan ivme Teknoloji Hizmetleri A.Ş. 2012 yılında kurulmuştur. 


EĞİTİM ONLINE
Başta eğitim sektöründe öğretmen ve öğrencilerin kullanımına yönelik çözümler üreten ve farklı sektörlerden işletmelere özelleştirilmiş veya genel kurumsal hizmet veren online eğitim şirketidir. 


DOĞA BULUT
İşletmeler için, hızla ilerleyen teknolojinin bir sonucu olarak gelişen bulut çözümleri ihtiyacına destek ve servis amacıyla 2012 yılında kurulan doğa Bulut, mevcutta 500 m2 üzerine kurulmuş bir Data Center ve Ankara’da 500 m2 Olağanüstü Durum Merkezi yatırımları ile hizmet vermeye başlamıştır.